sobota, 7 września 2013

Maleństwa

Dalej temat małych przerywników, szybko się robi i efekt widać prawie od razu. W zamówieniu kartka ślubna tu dopiero parę krzyżyków nie obfocotne bo nic nie widać. Powstał szybki słodki prezent urodzinowy. Kolorowy zmienione wg zapasów. Fajnie się robiło, może powstanie jeszcze kilka na zaś.Powstała też różyczka narazie bez konkretnego celu. Ładna, szybko, bardzo łatwa i z możliwością wykorzystania końcówek kolorów. Już przymierzam się do kolejnych, właśnie na szybkie prezenty. Nic tylko oprawić i już.

A w ubiegłą niedzielę przeprawiałam się z moją maszyną do szycia. Chyba rok przeleżała w pudle w szafie, bo wiecznie nie ma czasu żeby bawić się z jej wyciąganiem, szybciej jest raz dwa w rękach coś zszyć. No i w związku z tym że używałam jej bardzo dawno temu to teraz musiałam robić wszystko z instrukcją obsługi i nieźle się nadenerwowałam. Ostatecznie wypociłam 3 szmatki z metkami. Jedna trafiła już do zainteresowanej. Druga- prototyp pozostaje dla mnie, w celu dalszej produkcji, lub jak już doczekam się swojego potomka to akurat będzie :). A trzecia ma już przeznaczenie, jako prezent na Mikołaja.Obfocone tylko dwie- te prezentowe.

Tasiemek jest dużo. Satynowe w kropki i wąskie gładkie, bawełniane i z pomponikami. Na jednej z tasiemek powiesiłam guzik w kształcie budzika. Dodatkowo każda z jednej ze stron ma wszyte guziki kolorowe. Obawiałam się trochę tych guzików. Do rodziców Oliwki poszła zapowiedź, że mają obserwować proces odrywania guzików. :)

3 komentarze:

  1. Ladne hafciki i gryzaczki ekstra! Szykuje wzor Pary slubnej do wyslania! Pozdrawiam i jak zawsze zapraszam do siebie!

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

    OdpowiedzUsuń
  3. Czy Twoj e-mail pocztowy dziala, bo nie moge wyslac wiadomosci!!

    OdpowiedzUsuń