wtorek, 9 września 2014

Ptaszydło

Podpatrzyłam u jednej z blogerek, pięknego ptaszka- breloczek. Taki kreatywny zestaw do samodzielnego zmontowania. Zakupiłam. Zmajstrowałam i muszę ponarzekać. Do kluczów za duży, (po klucze często lądują u mnie po kieszeniach), do zamontowania w torebce, strach, że sie oderwie i sie zgubi. Druga sprawa, nie wiem czy któraś miała już do czynienia z takimi zestawami, ale cholerstwo nie chciało się kleić. Część elementów, np skrzydełko jest do przyklejenia. Musiałam potraktować Magikiem i jeszcze ścisnąć klipsem, żeby trzymało. Następnym razem wszystkie elementy będę od razu zszywać. Proces tworzenia, trwał nie godzinkę a 3 dni.


Ptaszek pochodzi z takiego zestawu. (zdjęcie zapożyczone z internetu)

8 komentarzy:

 1. Śliczny, kuszą mnie takie filcowe cudeńka ale ten ciągły brak czasu Szczerze podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny ptaszek, takie zestawy są bardzo fajne :) Mogli to troszkę lepiej przemyśleć, widać nie było im to po drodze ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zrobiłam dwie lalki z gotowego zestawu, możesz je zobaczyć na pluszaki-poduszaki.blogspot.com - jedna Emilka, druga Zosia. I wszystko byłoby z nimi OK, gdyby nie fakt, że zrobione fabrycznie dziurki oznaczające miejsce wkłucia igły rozciągają się, a nawet pękają podczas wypychania zabawki, albo jak sie mocniej nitkę zaciągnie. A ten ptaszek to skąd?

  OdpowiedzUsuń
 4. A jak dla mnie to choć piszesz że tyle się z nim namęczyłaś, to wygląda uroczo :) Ja nigdy nie korzystałam z takich gotowych zestawów więc ciężko mi coś powiedzieć.
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Może się trochę namęczyłaś ale było warto bo ptaszek jest śliczny!
  Nigdy nie szyłam z gotowego zestawu, zawsze sama kombinuję:)
  Kiedyś uszyłam podobnego ptaszka i przypięłam do zamka takiej letniej torebki. Od razu lepiej się odsuwała. Ptaszek jest przy niej do dziś i nigdy nie odpadł.

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczny ptaszek :) Skoro za duzy do kluczy a przy torebce może się zgubić to może jako zawieszka ciesząca oko wo domu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Już dawno przyglądałam się takim zestawom kreatywnym przez internet, ale jakoś nigdzie nie można go kupić

  OdpowiedzUsuń
 8. jaki zalotny :-)
  albo coś brał ;-D

  OdpowiedzUsuń