czwartek, 28 maja 2015

Z placu boju

Po perypetiach z zaciskarką do wody i zatrzymaniem robót wodnych, wreszcie ruszyło do przodu. Ja efekty widzę, bo widziałam stan początkowy. Ale dla przeciętnego oka – nic się nie zmieniło. Więc wam też nic nie pokażę.

Ale historia fotograficzna powstaje na każdym etapie robót, zwłaszcza po przeróbkach elektrycznych, żeby wiedzieć gdzie idą nowe kable.

Odnośnie wanny to dziękuję za wszelkie spostrzeżenia. Ostatecznie trafiłam na dwie fajne fachowe rady pań ze sklepów sanitarnych. A ta druga Pani, najpierw przez telefon zaproponowała fajną konkurencyjną cenę, a potem przy wizycie w salonie okazała się być sąsiadką z rodzinnego miasta, z tego samego bloku!
No i ostatecznie zdecydowaliśmy się wziąć resztę „sprzętów” tam właśnie, więc. wc, umywalkę i wannę. Straciłam na wizycie w salonie jakieś 2h,  ale była to cenna wizyta. Cenna pod względem udzielonych rad i rabatów :P
Przynajmniej na przyszłość wiem, gdzie mam iść w sprawach łazienkowych :P No i rzut beretem od nowego miejsca zamieszkania.

Ogólnie produkty są z KOŁA: wanna REKORD, umywalka NOVA PRO i wc zestaw podtynkowy z miską Rimfree nie pamiętam jaki model. W każdym razie każde z innej parafii, bo próbowaliśmy dobrać coś w jednej linii, ale to nam się wanna nie podobała a to zaś umywalka.

Pan od kuchni był, pomierzył, próbowaliśmy coś z kolorami dobrać, ale jakoś średnio mi to wyszło. Stwierdził, że i tak przyjedzie jeszcze raz jak już będzie podłoga i ściany i coś wybierzemy. Czyli ogólnie od dupy strony. :) Płytki na ścianę kupiłam wczoraj. Uniwersalne białe w macie z dekorami z imbryczkami. A podłoga już od przeszło tyg oczekuje w kartonach salonie.


To na razie tyle z placu boju.  

3 komentarze:

  1. Wizualizacja wygląda świetnie, jak efekt końcowy też będzie taki, to będziesz miec ślicznie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. no to czekam na efekt końcowy ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. powoli do przodu :) http://tworzychawogrodzie.blogspot.com/ u mnie też nowinka na polu ogrodniczym zapraszam

    OdpowiedzUsuń