piątek, 3 lipca 2015

ta dam!

oto ci ona. Moja kuchnia. Jeszcze pusta :)

Jak nie byłam przekonana do koloru na wzorniku, tak mi się teraz bardzo podoba. Nie jest oklepana i tonuje resztę kolorowych pomieszczeń.
9 komentarzy:

 1. Fajna-wygląda na pojemną nie bedzie kłopotu z pochowaniem całego kramu kuchennego.

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna, zazdroszczę... my będziemy jeszcze z 10 lat zbierać na naszą bo ciągle coś innego wyskakuje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecam mekkę meblową-Radomsko i okolice. Jeżdżą po całej Polsce. Dobre ceny, jakość i przede wszystkim polski wyrób.

   Usuń
 3. Ale ładna, tylko pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest i kuchnia... Tobie się podoba- najważniejsze. To Twoja wymarzona kuchnia:) Ale...może dasz odpowiedź "blondynce" po co ci tyle kontaktów???? Nawet pod oknem?Hm....Naliczyłam ich baaaardzo dużo:) Ok 20???w jednej małej kuchni.... Szczerze- pierwszy raz spotykam się z taka ilością:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marto jest jeszcze część kontaktów za meblami do podłączenia lodówki, okapu, zmywarki i piekarnika.
   Nie cierpię plątających się przedłużaczy,dlatego wszystko w ścianie. W obecnej kuchni ciągle mi brakuje wejść i muszę wypinać. Toster ekspres, mikser, maszyna wszystko robiąca, radio :)
   Tak już mam.
   W reszcie pomieszczeń również powiększona ilość w ścianie. Narazie jeszcze nie oprawione ale na pewno z przesłonami żeby dzieciaki nie mogły nic wepchać.

   Usuń
  2. No te do zmywarki i piekarnika oraz okapu liczyłam:) Ale aż tyle... podziwiam:) Hi hi hi... Jak dla mnie wygrywasz w tej dziedzinie:)))) Ale jak trzeba to trzeba:))) Pozdrawiam i cierpliwości w dalszym urządzaniu:)))

   Usuń
 5. Śliczną masz kuchnię, bardzo funkcjonalną, a z tą ilością gniazdek, to wcale nie przesadziłaś. Kiedyś w domach w pomieszczeniach dawano tylko jedno gniazdko, i tak u rodziców w pokojach i w kuchni jest plątanina przedłużaczy, kabli. Więc nie dziwię się, że dałaś tyle gniazdek w swojej kuchni :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo ładna, dziękuję za odwiedziny:))

  OdpowiedzUsuń