czwartek, 15 stycznia 2015

Z frontu :)

Myślałam, że jakoś szybciej pójdzie.

Dopiero dostaliśmy dokumenty na wpłacenie wadium. Lokaty zerwane. Czekamy na wpływ pieniądzów.

W między czasie model drzwi częściowo wybrany, kuchni projekt wizualny zrobiony, rolety wycenione. I czekamy dalej. Wora pieniędzy mi życzcie i zdrowia, żeby to ogarnąć

Cobyście mogły pooglądać,  fota przyszłego mego osiedla. :) Osiedle już stoi i na mnie czeka :)
(foty zassane z internetu)

10 komentarzy:

 1. heh, wizualizacje developera zwykle nijak się mają do rzeczywistości, my do dzisiaj wspominamy, a co niektórzy nawet posiadają takowe foldery, obiecane korty tenisowe i baseny! :-)
  Korty rozpłynęły sie we mgle a basen mamy na chodniko-ulicy, jak spadnie ulweny deszcz :-)

  Duuużo siły życzę :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Doroto, to nie jest wizualizacja. Budynki już stoją od 2010r. :) Nie kupiłabym dziury w ziemi.

   Usuń
 2. No, osiedle niczego sobie, fajne te oszklenia. Ciekawa jestem projektu kuchni, bo na coś takiego jak projekt czeka moja kuchnia :) Życzę Ci dwóch worów pieniędzy i jeszcze więcej siły.
  Pozdrawiam Dorota

  OdpowiedzUsuń
 3. O ja, wygląda super, kochana ale będziecie super mieszkać. No ja Wam życzę wygranej w totka, żebyście mieli całe wory tych pieniędzy :) Ja się zawsze śmieje, że jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami kredytu mieszkaniowego :) Ale jeszcze tylko 25 lat i będzie spłacone :) O by Wam sprawnie poszła przeprowadzka a potem to już będzie super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O ja.... Ja wiem gdzie to, i kto robił projekt:)he he he:) te projekty powstawały kiedy moje pierwsze dziecię się urodziło:))) a pani Ania i pan Ryszard J.-nieziemskie projekty już zrealizowali:)))No to będziesz prawdziwą "księżniczką"
  Masz wielkie szczęście, że już jedną nogą mieszkasz na osiedlu, które w rozdaniu nagród SARP-u otrzymali za nie Grand Prix za najlepszą realizację architektoniczną w Polsce w 2010 r... W takim razie samych wypchanych sakiewek życzę, abyś mogła sobie tak urządzić mieszkanko jak tylko sobie wymarzysz:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marto, fajnie, że dostali nagrodę, ale to nie jest dla mnie najważniejsze. Z nowego budownictwa, które do tej pory udało nam się zobaczyć, to ma świetnie rozmieszczone pomieszczenia. Bardzo się cieszę, że developer splajtował, tym samym spadła cena/m2. W przeciwnym wypadku, przy wyjściowych cenach, mogłabym pomarzyć. Wierzę też, że sąsiedztwo mi sie trafi dobre :P

   Usuń
  2. No wiem, że to dla niektórych to wcale się nie liczy kto zrobił projekt, bo po co... właśnie takie podejście.... szkoda:( Ale zauważyłam, że to w każdej dziedzinie tak jest- podobnie i z hafcikami- po co wiedzieć kto zrobił projekt? przecież zawsze patrzy się tylko na firmę, która wydaje wzory.... ale co tam:)))

   Usuń
  3. chwała im za to, że da się w nim mieszkać ! w naszym przypadku, jak mamy graty (dobytek życiowy) i chcemy mieć dzieci, przestrzeń i ściany pod kątem prostym, a przede wszystkim, cena odegrała znaczącą rolę. Chciałam tylko przez to powiedzieć, że oglądaliśmy mieszkania, które miały przestrzeń, ale były nieustawne, nie było miejsca na kuchnię ani na meble.

   Usuń
  4. A porównanie projektantów mieszkań do haftów, to jak dla mnie nietrafne.

   Usuń
 5. No to wielu worów pieniędzy Ci życzę i dużo zdrowia, cierpliwości i siły.

  OdpowiedzUsuń