wtorek, 15 marca 2016

Galeryjka

Obiecałam pokazać kiedyś galeryjkę. Został jeszcze kawał ściany. Haftów też jeszcze kilka tematycznych, ale budżet ramkowy się skończył i nie wiadomo kiedy będzie. Chciałam pozostać w tematyce roślinno-zwierzęcej.10 komentarzy:

 1. Jest co podziwiać. Piękna ta Twoja prywatna galeria.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ściana się zapełnia i to pięknymi haftami. Jak zauważyłam obrazki wiszą przyklejone na taśmie montażowej, czy nie boisz się, że odpadną i potłucze się szkło, jeśli dałaś zbyt mało taśmy, bo ja taką wpadkę zaliczyłam, na szczęście nie z ramką oszkloną.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ramy klejone do ściany na haczyki i rzepy z firmy Commond. Fajna sprawa, tylko trzeba się koniecznie stosować do zaleceń producenta.
  Ja chciałam przyoszczędzić i zastosowałam za mało rzepów i sikorka którejś nocy odleciała. Szyba się rozbiła, na razie ptaszek jest bez ochrony.

  Poluję na promocję w Biedrze (wiem że kiedyś takie były) na ten klejący asortyment, bo cena w porównaniu z tą ze sklepów budowlanych niebotycznie niska.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobry pomysł na zagospodarowanie pustej ściany. Świetnie to wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 5. fajnie się prezentuje... a bardziej od frontu ramek zdjęcie było czy będzie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "czołowo" nie będzie, bo nie mogę wleźć do szafy. Nie da się zrobić, bo jest za blisko. Wąsko tam jest i ogólnie nic już tam nie będzie oprócz obrazków.

   Usuń
 6. piękna galeryjka!
  juz pewnie niedługo będzie galeria pełną gębą! :-)

  I kolor piękny, spodobał by się Naszej Babci ;-)))

  OdpowiedzUsuń